Stavebníctvo
Serhii Oliinyk
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- Obec
- Marianka
- Od roku
- 2024
- IČO
- 55 961 266
Serhii Oliinyk
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 900 33 Marianka
- Na trhu od
- 30. januára 2024
- IČO
- 55 961 266
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 43.35)
- Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Podnikanie v číslach
- 2
- roky na trhu
- 2024
- rok vzniku
- 11
- položiek predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Serhii Oliinyk
Serhii Oliinyk – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Marianka. Podniká od 30. januára 2024.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet podnikania tvorí 11 položiek, napríklad dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov, prípravné práce k realizácii stavby a uskutočňovanie stavieb a ich zmien.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Serhii Oliinyk
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 55 961 266
- Dátum vzniku
- 30. januára 2024
- Miesto podnikania
- 900 33 Marianka
- Živnostenský register
- Okresný úrad Malacky, vložka č. 120-28968
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 43.35)
- Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 8. októbra 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Serhii Oliinyk zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 11 položiek.
-
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
-
Prípravné práce k realizácii stavby
-
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
-
Čistiace a upratovacie služby
-
Skladové, pomocné a prepravné služby v deprave
-
Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
Zobraziť všetkých 11 položiek predmetu činnosti
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Čistiace a upratovacie služby
- Skladové, pomocné a prepravné služby v deprave
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Pracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Serhii Oliinyk?
Miesto podnikania je v obci 900 33 Marianka.
Čím sa Serhii Oliinyk zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; prípravné práce k realizácii stavby; uskutočňovanie stavieb a ich zmien; čistiace a upratovacie služby.
Aké je IČO – Serhii Oliinyk?
IČO je 55 961 266.
Odkedy podniká Serhii Oliinyk?
Podnikanie začalo 30. januára 2024. Na trhu pôsobí 2 roky.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.